Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

3.-4.6.2008 Změna: V úterý zahajuje PS od 14.00. Galerie Poslanecké sněmovny

2.6.2008

Změna - v úterý 3.6. zasedá poslanecká sněmovna až od 14.00.

Vážení přátelé,

kteří si myslíte, že nejste na použití jen jednou za 4 roky.

Naše vláda na nás kašle. Parlament by měl činnost vlády kontrolovat, měl by zastupovat své voliče. Zdá se, že tuto základní funkci neplní, jak by bylo zapotřebí. Jako vždy, upozornění na chyby, odmítnutí arogance vlády, zůstalo na občanu, na voliči. Opět je zapotřebí připomenout vládě, oběma komorám parlamentu, kdo je platí. Kdo je volil.

Platíme si je my, občané. Kdy tedy vláda řada poslanců a senátorů pochopí, že za naše peníze, volební hlasy, nejsou povýšeni k tomu, aby si mohli myslet, lidé České republiky, jste hlupáci. Řada poslanců a senátorů tento stav realizuje nekomunikací se svými voliči, nedocházením do svých kanceláří, kde by měli svůj mandát (kromě poslanecké sněmovny a senátu) vykonávat. Ale i za práci ve svých kancelářích jsou občany placeni. Potkávali nás před poslaneckou sněmovnou. Zdá se, že zde platí, "sejde z očí, sejde z mysli". To bychom jim to zase udělali velmi jednoduché, a proto je nezbytné jim to připomenout přímo v poslanecké sněmovně po dobu jejich jednání.

Veřejnost, občané mají právo vidět a poslouchat, jak konkrétně jsou využívány jejich peníze, které od nich poslanci dostávají. Chceme proto jejich práci při jednání v Poslanecké sněmovně ČR sledovat ve dnech


3. a 4.6.2008 od 9,00 do 21,00 hodin


formou vlastní účasti na jejich jednání a to z galerie Poslanecké sněmovny. Budeme jako občané pro poslance po dobu jejich jednání nepřehlédnutelní, nedudeme neznámým hlasem v podobě hlasovacího lístku. Občan nemůže jakýmkoliv verbálním ani jiným způsobem vstupovat do jedníní poslanecké sněmovny, přesto existuje způsob, jak je po dobu jednání upozornit na stanovisko 76% občanů. Tato forma bude sdělena každému přihlášenému pomocí emailu, telefonu nebo účastí na koordinační schůzce dne 28.5. od 19,00 hodin a 2.6. 2008 od 19,00 hodin v Humanistickém centru Narovinu ul. Vltavská 24 v Praze 5 Smíchov.

Předpokládá se nejkratší doba setrvání jednoho účastníka akce v poslanecké sněmovně 6 hodin. Aby návštěva jednání poslanecké sněmovny proběhla v poklidu a splnila předpokládaný záměr, je nezbytně nutné svojí účast nahlásit prostřednictvím emailu, nebo telefonu koordinátorům akce.koordinátoři iniciativy Ne základnám

Václav Novotný, mobil: 603 426 704
email: vasek.novotny@gmail.com

Martina Landergott, mobil: 604 744 494
email: martina.landergott@axa-partner.cz


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press