Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Středa 29.10.2008: Protest proti schvalování radaru - Parlament nás neobejde, obejdeme Parlament

26.10.2008

Vážení příznivci Iniciativy Ne základnám.

Podle informací, které se nám podařilo získat, se vládní koalice chystá zařadit na středeční zasedání Poslanecké sněmovny jako pevný bod hlasování o ratifikaci smluv o radaru. Děje se tak v situaci, kdy v krajských a senátních volbách řekli občané jasné „ne“ radaru a kandidátům, kteří jej prosazují.  

Soudíme, že je v den parlamentního hlasování nezbytné znovu připomenout zejména koaličním poslancům, že vůli více než 2/3 občanů nelze ignorovat. Iniciativa Ne základnám se proto obrací na všechny, kteří odmítají americkou vojenskou základnu na českém území, aby přišli toto své stanovisko poslancům sdělit z očí do očí.

Zveme vás ke zopakování veleúspěšné akce Parlament nás neobejde, obejdeme Parlament. Se vzkazy poslancům budeme obcházet Poslaneckou sněmovnu ve středu 29. 10. od 8:00 po celý den. Pikety si budete moci vyzvednout na petičním stánku Ne základnám na rohu Malostranského náměstí a ulice Mostecká (tramvajová zastávka Malostranské náměstí).

 

Zde se můžete podívat na fotky a video z dubnového obcházení parlamentu.

 

Přijďte třeba i jen na půl hodiny, nyní máme šanci přesvědčit nerozhodnuté poslance, aby hlasovali proti radaru. Hodinka chůze pro naší budoucnost má smysl. Ještě není rozhodnuto, společně zvítězíme.


Víte-li již jistě, že se budete chtít zúčastnit, kontaktujte prosím níže uvedené koordinátory, usnadníte nám tak celou organizaci akce.

Koordinátoři:

Václav Novotný, vasek.novotny@gmail.com, 603 426 704

Martina Landergott, martina.landergott@axa-partner.cz, 604 744 494


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press