Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Ne základnám na internetu

31.8.2010
Iniciativa Ne Základnám se vždy snažila přinášet ty nejaktuálnější a nejvíce podstatné informace a argumenty, ohledně možné instalace cizí vojenské základny na našem území. Problém radaru byl již zažehnán. Nyní však stojíme před další zvůlí našich politiků - proklamovanou instalací "Centra raketového systému USA" a to hned na dvou místech v České Republice. Politici a armádní činitelé, kteří jsou již poučeni z neúspěšné kampaně na obhájení radaru, se budou snažit projekt bagatelizovat a potírat veřejnou debatu. Nyní je třeba více než dříve sledovat situaci a dění ohledně dalších pochybných kroků vlády.

K tomuto účelu v první řadě slouží náš informační portál www.nezakladnám.cz,
který můžete také sledovat přes RSS kanál www.nezakladnam.cz/cs/rss/

Jelikož se snažíme jít s dobou, tak se můžete nyní připojit k řadě dalších informačních kanálů jako "facebook" "youtube" nebo twitter,díky kterým budete mít informace rychleji a snadněji. Zavčas se dozvíte konání akcí. Můžete se účastnit diskuzí a budovat tak čim dál větší komunitu nejen na internetu, ale hlavně v reálu. Každý může něčím přispět, třeba i nějakou maličkostí. SPOLEČNĚ MÁME ŠANCI!

 

Iniciativu Nezákladnám můžete nalézt na těchto komunitních sítích: 

Facebook:

Ne základnám - facebookFacebook se stal pro mnohé každodenním nástrojem k výměně informací, komunikaci či zábavě. Pokud používáte tuto komunitní síť, tak se určitě nezapomeňte připojit k Nezákladnám. Můžete zde sledovat informace o aktuálních akcích, účastnit se diskuzí u článků. Sledovat aktuální monitoring médií. Přidávat vlastní postřehy a budovat tak komunitu.   

PROFIL (především informace a monitoring médií, akce, diskuze) 

SKUPINA (volná diskuze a výměna informací)

STRÁNKA (informace o akcích) 

Youtube:

 

Ne základnám - youtubePokud Vás zajímají videa z akcí, dokumentární videa, upoutávky na události, které se týkají tématiky základen, aktivity spřátelených hnutí proti základnám ve světě, tak zcela jistě navštivte náš "televizní kanál" na Youtube. Naleznete zde různé oddělení od nových zpráv z televizí, přes dokumentární snímky až po humorná videa. V budoucnu by zde měli objevovat rozhovory či přednášky. Pokud máte nějaká zajímavá videa, či by jste se chtěli podílet na projektu TV nezákladnám, tak se nám určitě ozvěte.

NezaTube

http://www.youtube.com/Nezakladnam  

Flickr:

Ne základnám - flickrFlickr je jeden z nejúspěšnějších projektů pro sdílení fotografií na světě. Použivají ho ji miliony  lidí po celém světě. Iniciativa Ne základnám nemůže zůstávat pozadu. Naleznete zde velké množství fotografií z našich akcí, demonstrací, konferencí a dalších oblastí činnosti občanské iniciativy. Pokud budete mít jakékoliv fotografie či materiály, o kterých si myslíte, že by zde neměli chybět, tak nás kontaktujte.

NezaFlickr

http://www.flickr.com/photos/maja_red/collections/72157617125143137/

Twitter:

Ne základnám - twitter

Pokud jste si oblíbili zjednodušené a rychlé systémy na výměnu informací, jako textové RSS kanály či komunitní výměny "linků", tak jistě přivítáte náš profil na twitteru. Na twitter chodí automaticky aktuality z webu nezákladnám.cz - nemusíte tedy neustále kontrolovat nové články. Pokud bude probíhat nějaká akce, která si bude žádat rychlé informace o její průběhu, tak jistě budeme využívat "tweeting" - připojte se. 

NezaTwitter
https://twitter.com/Ne_zakladnam

Wikipedie:

Ne základnám - wikipedie

Na encyklopedii wikipedia můžete nalézt mnoho zajímavých informací z historie občanské iniciativy Ne základnám. V jasné chronologii jsou zde seřazeny události od vzniku a prvních kroků hnutí proti radarové základně. Je zde uvedeno mnoho zajímavých odkazů a informací, která Vám zase o trochu více mohou přiblížit aktivity a cíle iniciativy.

NezaWiki

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ne_základnám

Doufáme, že se nám díky těmto informačním kanálům, prostředkům zase o trochu více povede přiblížit cíle iniciativy a posilnit společné hnutí proti cizím základnám a vojenským instalacím.


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press