Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Uvařme vládu!

19.4.2011 - Iniciativa Ne základnám

Při pohledu na naší současnou vládu se slušnému, přemýšlivému občanu dostaví nezadržitený pocit zvracení. Co pro pro tuto vládu znamená občan? Nic. Z občanů si neobyčejným cynismen dělá současná vláda blázny tvrzením že je protikorupční a hospodárná. Přitom v boji o koryta a vlivu ve státní správě na sebe vytahuje jeden korupční skandál za druhým, který vzápětí zametá pod koberec s pomocí soudně- vojensko- policejní mafie ovládané jedinou politickou stranou. Vláda údajně bojuje proti korupci, ale odsouzený není nikdo. Částky se přitom pohybují v desítkách, stovkách milionů korun. Jedná se jen o špičky ledovce a podle Alexandra Vondry kauzičky korupce ( pravděpodobně tím myslí své spolustraníky Bartáka, Drobila, Tluchoře a paní Kočí, která má k dispozici 120 miliónů korun na vznik další politické strany). Bude nutné znovu naservírovat občanům nový předvolební dudlík.

Petr Nečas, ,,občan této republiky" placený z kapes daňových poplatníků, hledá zoufale úspory a korupční nákladní vlak plný peněz, který zdviženou pravicí zdraví, mu před nosem odjíždí. Proto neváhá a zřizuje jak jinak, než hospodárně, post protikorupčního místopředsedy vlády.

Je to jako by okovanou botou kopl občana do obličeje.

Co může očekávat většina občanů našeho státu, která nestojí pod cedníkem, kterým odtékají miliardy státního rozpočtu do kapes mocných? Donekonečna snášet tzv. reformy. Pokud si to ovšem i nadále nechá líbit.

 

Uvařme vládu!

Připojujeme se k protestní akci Společenství práce a solidarity před jednáním tripartity, vyjádřeme nesouhlas s touto vládou, ukažme, že si přejeme její odchod!

Řada našich spoluobčanů se z existenčních důvodů bojí zúčastňovat demonstrací, proto jsme navrhli tento způsob protestu.

Zapněte dne 20. dubna (ve středu) v osm hodin večer spotřebič o výkonu alespoň 1 000 wattů (konvice, trouba, žehlička, mikrovlnka....) po dobu 15 minut.

Zatížení elektrické sítě lze sledovat na stránce ČEPS. Pokud zapneme spotřebič v danou dobu, projeví se to výkyvem odběru a podle toho poznáme počet účastníků protestu.

Uvařme vládu!


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press