Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Poslanci, skončete s touto vládou!

22.4.2011 - Iniciativa Ne základnám

V úterý se ukáže, zda existuje v české republice parlamentní demokracie. Část občanské společnosti dala poslancům mandát je zastupovat. Poslanci tak získali mandát zastupovat celou společnost. Většina společnosti se k současné vládě vyjádřila: tato vláda nemá morální kredit.

Je vládou hlídání si svých postů, které si od znovu podvedených občanů nechá platit. Nechce se jich vzdát, i když se ukázalo, že si je svým jednáním nezaslouží. Tvrdí, že je vládou protikorupční. Ukázalo se, že je vládou korupční. Tvrdí, že je vládou vládní zodpovědnosti. Ukázalo se, že je vládou vládní nezodpovědnosti. Svojí existenci zdůvodňuje vládními reformami. Ukázalo se, že se nejedná o žádné reformy, jedná se o vytváření podmínek ku prospěchu soukromých firem.

Iniciativy Alternativa Zdola, Iniciativa za společenskou změnu a Iniciativa Ne základnám a další iniciativy vyzývají poslance, aby odmítli podpořit vládu, která u občanů ztratila důvěru, nezastupuje zájmy společnosti.

Iniciativy se obrací na občany, otevřete oči, vyjádřete svůj aktivní postoj, sdělte poslancům svůj názor při shromáždění:


                    ,,Vládo, to si líbit nedáme, nejsme malé děti "
které se koná v Praze na Malostranském nám.
                        26.4.2011 od 9,00 hodin do 20,00 hodin.
Protestovat před sněmovnou budou odboráři a to ve 13,00 hodin.

 

Vláda má ucpané uši, bude jí potřeba vypískat, nebo povelikonočně vyřehtat. Vládní pomlázka by přišla vhod, měla by uplatnění.


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press