Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Nejsme ovčané!

25.4.2011 - iniciativa Ne základnám

Vážení přátelé,

je chybou čekat, až se vláda znovu nesnese a hlasováním přes politické strany nedostane důvěru. Tím se politická kultura stran nezmění, a skandální financování některých politických stran nezmenší. Vláda musí skončit na základě postoje společnosti, která jí odmítá a ne na vnitřní dohodě o novém rozdělení postů.

Tato vláda není vládou protikorupční, jedná v rozporu s vlastním vládním programovým prohlášením, ztratila důvěru společnosti. Skončení této vlády není namířeno proti politickým stranám a jejím členům, ale proti představitelům těch stran, kteří při rétorických cvičeních o protikorupčních krocích praktikují ve financování politických stran korupční metody. Kauzy Barták, Drobil, Kočí jsou toho příkladem, znevažují politiku, a narušují základní pravidlo o soutěživosti politických stran. Každý člen politické strany, poslanec se postaví za to, aby při soutěži dvou sportovních družstev nevyhrálo to, které zvítězilo pomocí nedovolených povzbuzujících prostředků.

Vyzývejme politické strany, poslance před poslaneckou sněmovnou, odmítněte korupci v politických stranách, odmítněte vládu vzniklou na korupčních skandálech. Podpořte tento záměr svojí účastí na shromáždění, které organizuje Alternativa Zdola, Iniciativa za společenskou změnu a Iniciativa Ne základnám a koná se v

úterý 26.4.2001 11 v 9,00 hodin na Malostranském náměstí.

Účast je možné potvrdit emailem, nebo zavolat na mobil 603426704.

Prosíme o šíření výzvy.

Za iniciativy

Ilona Švihlíková

Petr Kužvart

Eva Novotná


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press