Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Chceme nové volby, demise vlády nic neřeší

9.5.2011 - iniciativa Ne základnám

 

Vážení přátelé,

na minulé demonstraci jsme vyzvali, Alexanda Vondru, aby uhradil 14 mil. korun za propagaci radaru. Propagaci, která měla legalizovat pobyt cizích vojsk za našem území. Celkem drobná částka - oproti jiným, které za sebou trousí, - mu hnula krční páteří a dočasně ho vyřadila z bojeschopného stavu.

A to jsme mu ani nepřipomněli zvací dopis, který poslal společně s dalšími, rozhořčen, že na našem území nebudou cizí vojska.

Další složenku - za promarnění naších peněz v částce 147 miliónů korun za případ PROMOPRO máme připravenou k předání - za účasti dalších iniciativ - jen co se militantní ministr do svého úřadu vrátí.

Netroufáme si tipovat co by se mu mohlo zablokovat poté, co předáme poslancům a senátorům naší výzvu - nezameťte Kauzu Promopro pod koberec –. ??

Nehospodárné nakládání s našimi penězi na ministerstvu obrany se netýká jen současného ministra . Vzpomeňme například padáky páně Kalouska. To bude složenka určená tomu správnému plátci. Za chyby se platí, a měli by platit především ti, kteří je způsobili.

Například za projekt nemocnice NATO, se kterou si momentálně neví rady ani Ministerstvo Obrany ani Ministerstvo Zdravotnictví.

Stála nás jednu a čtvrt miliardy korun a s provozními náklady 70 milionů korun ročně a bez možnosti využití pro občany naší země - je další husarský kousek vlády a politiků, které zaplatí – hádejte kdo ?

NATO je vůbec zajímavý podnik který musí zjevně zajistit odbyt výrobcům a obchodníkům se zbraněmi. To znamená najít vhodného nepřítele – od kterého je třeba nějaké území osvobodit,

v bezletové – říkejme raději v bombardovací zóně– potom osvobodit i od dětí, které nemají (podle nich) vhodného prarodiče.

V české republice se uhnízdil zvláště odolný druh dinasourů. Aby tito dinosauři vyhynuli musíme výrazně změnit klima.

Pojďme konat, jinak se z místa nepohneme a dinosauři nás ušlapou. Politici musí vědět co chceme, a v prvním kole to budou

především

    1. majetková přiznání

    2. obecná referenda k prosazení vůle občanů

Tyto dva kroky nelze dosáhnout dosavadním vládním systémem, škatulata hejbejte se, proto chceme nové volby.

  petici můžete podepsat tam.... u stánku iniciativ

Videa:

http://www.youtube.com/watch?v=f_3CQWvJv7U&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Wm20nqBC804&feature=related

 


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press