Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

O čem media nepíší a hlavně ČT nevysílá

10.5.2011 - Iniciativa Ne základnám

 

Nejen kritické poznámky demonstrantů, které zněly k výkonu funkce tzv. veřejnoprávní ČT při sobotní demonstraci 7.5.2011 na nám. Jana Palacha, ale i naše zkušenosti přispěly k realizaci stabilního bloku na našich webových stránkách ,, C čem media nepíší a hlavně ČT nevysílá" . Byla to právě ČT, která vehementně propagovala záměr pana Vondry o umístění cizího vojenského zařízení v ČR, přičemž věděla o nesmyslnosti projektu, odporu občanů republiky k prosazovanému záměru. Ticho po pěšině je k zásahu vojenské policie v ČT. Ministerstvo obrany je protkáno korupčními skandály a předraženými zakázkami. Dodnes nevznikl mediální tlak, aby viníci nesli odpovědnost, škody uhradili. Škody platí  občan. Deník referendum informuje  v článku Korupce nastavila závažnější normy než jsou zákony:

Wollner z ČT: Byli jsme v devadesátých letech ideologicky předpojatí
Reportér Wollner pustil publiku populární nahrávku Františka Ringo Čecha, v níž bývalý opoziční politik v roce 1997 otevřeně mluvil o korupční strategii ODS. Wollner přiznal selhání tehdejších novinářů, kteří byli ideologicky předpojatí, závažnost situace si neuvědomovali a nebyli schopni tehdejší korupci rozkrývat. „Zaspali jsme skoro celá devadesátá léta,“ uvedl Wollner s tím, že se jednalo i o selhání opozičních politiků, kteří nebyli schopni či ochotni s informacemi o korupci veřejně vystoupit.

Nejsme přesvědčení, že se jednalo jen o selhání opozičních politiků. Jsou nebo nejsou ještě  dnes v ČT ideologicky předpojatí? Vezmeme kameru a zeptáme se pana redaktora  i na to, kde a u koho končí peníze z předražených zakázek a korupce. 

Zdroj: http://www.denikreferendum.cz/clanek/10264-korupce-nastavila-zavaznejsi-normy-nez-jsou-zakony


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press