Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Šance na změnu jsou volby

16.9.2011 - Iniciativa Ne základnám

Vážení ovčané,

ne nemýlíte se, řekla jsem ovčané. V očích současné vládní elity nic jiného nejsme a mám obavu, že i ta ovce má v jejich očích větší hodnotu. Jako ovce stojíme a necháme se stříhat. Stojíme a nevoláme po zodpovědnosti. Líheň dinosaurů na Ministerstvu války nám vyprodukovala podivnou zvěř: . Kalousek, Parkanová , Vondra – nejlepší oficiální kámoš USA.  (Nedivím se že je ta amerika v koncích. S takovým kámošem...).  Proti panu Vondrovi a jeho ProMoPro selhaly všechny demokratické způsoby. Ani pravicový parlament nepřiměl pana Nečase k řešení. Ministr války, pan Vondra, by měl platit za promrhané peníze z kauzy ProMoPro jak mourovatý, nebo sedět, až by zčernal, ale on se místo toho na nás usmívá z televizních obrazovek, na které jej provládní ČT protlačuje, co jí síly stačí. A tak díky ní té naší "veřejnoprávní" televizi, se na nás všichni usmívají a dělají, že za jejich zády se, co čert nechtěl, kradlo a špatně hospodařilo. Máme vládu, kterou snad ani nevolili voliči, ta nám jako dar spadla z nebe. Řada těchto vyslovených andílků dělá, že v minulých letech v žádné vládě neseděli. Nejedná se jen o členy vlády, týká se to i řady poslanců, hnízdících v lavicích koalice.

Dinosauři dinosaurů. Díky těmto dinosaurům máme teď novodobé muzejní kousky - Pandury poněkud háklivé na vodu, letadla Casa která z neznámých příčin nemohou létat proslulé padáky pana Kalouska. A to všechno za dvojnásobek ceny. Je s podivem, že nás s takovým vybavením pan Rassmussen ještě chce v NATO.

Škrty ekonoma pana Kalouska, by nebyly nutné, kdyby lépe hospodařil.

Veřejnoprávní media a zejména ta naše česká televize, nemá odvahu na obrazovce zveřejňovat při zahájení každé zpravodajské relace přehled prohospodařených, přesněji, rozkradených finančních prostředků a k tomu jména a obličeje těch, kteří za to nesou politickou odpovědnost.

Takový pan Kalousek za dobu působnení ve vládách (a nutno připomenout, že na ministerstvu války byla z 90% každá zakázka korupční,) nám vysekl v součtu jeho usilovné snahy takový státní dluh, že ti před ním jsou doslova neumětelové. Česká televize nám tohoto zbrojně-chemicko-ekonomicko-korupčního experta neopomene spolu s ministrem války panem Vondrou skoro denně ukázat na obrazovce, ať si ovčan zvykne na neodvolatelné vládce.

Ve zprávách ČT se to teď hemží nepřizpůsobivými občany- kdosi se nám tu snaží rozdmychávat nenávist mezi lidmi navzájem-

Něco o nepřizpůsobivých občanech – nejsou to náhodou ti, kteří páchají škody a jednají proti zájmům drtivé většiny? Nemáme jich plnou strakovku? Neovládají poslaneckou sněmovnu? Přečtěte si zprávu BIS nejenom o extremistech ale především o kriminalitě bílých límečků – o korupci která vládne celé zemi konkrétně v oblasti justice, zajímalo by mě, kdo a jaké důsledky vyvodí z této zprávy. Dozvíte se ,že v roce 2010 docházelo k selhávání některých zástupců státu, kteří se účastnili vyvádění majetku ze státních institucí. Dále se ve zprávě píše že některým subjektům se podařilo úspěšně ovlivnit legislativní proces. Kdo a jaké z toho vyvodí důsledky?

Pravda už dlouho nevítězí. Vítězí lež a přiznejme si, že i díky nám ovčanům a hlavně díky zpravodajství české televize. Opakuji se ale je to zapotřebí. Pokud nebudeme důsledně požadovat od politiků peníze za jejich průšvihy nikam se nedostaneme. Je třeba nastavit nová pravidla, kde bude zakotvena odpovědnost a postihy politiků na všech úrovních. Je třeba se spojit a využít všechny možnosti k tomu, aby zločin organizovaný shora nemohl nadále devastovat tuto zemi.

Budou volby! Použijte mozek. Vlastní mozek, ne mozek hysterické předvolební ČT!

 

Projev Iniciativy Ne základnám 11.9.2011 na Václavském náměstí


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press