Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Tak dlouho se chodí se džbánem ........

16.9.2011 - Iniciativa Ne základmnám

Vyvodit odpovědnost za nastalý stav a potrestat jmenovitě ty, kteří jej způsobili

31.7.2011 - Zprávy z domova
Iniciativa se bude vracet ke jménu pana Vondry a s tímto jménem bude prosazovat přijetí zákona o obecném referendu . Poslanecké sněmovna ztratila...
 

Vážení politikové, občané čekají

14.6.2011 - Zprávy z domova
Výzva k ČSSD, KSČM, TOP 09 a VV Naplňte skutkem svá tvrzení a požadavky, kdy jste na půdě parlamentu vyzývali Alexandra Vondru k rezignaci....
 
Skončí hra na schovávanou před voliči za strany TOP09, ODS a VV?  Koruce a boj proti ní= nenecháme si vzít naše koryta. Odvolatelnost  jen přes mojí mrtvolu, Nečas. Víte koho nevolit ve všech následujících volbách? 
 

Poslance čeká mimořádná schůze

PRAHA - Nákupem transportních letounů CASA, požadavkem na odvolání ministra obrany Alexandra Vondry (ODS) či majetkovými poměry někdejšího ministra dopravy Aleše Řebíčka (ODS), by se mj. měli poslanci zabývat na mimořádné schůzi sněmovny příští čtvrtek.

Mimořádné jednání poslanců na žádost ČSSD svolala předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS) na čtvrtek 22. září. Je však možné, že podobně jako v minulosti koalice nepodpoří program schůze, a ta se vůbec neuskuteční. To však nezabrání tomu, aby se ve sněmovně o navržených bodech alespoň debatovalo.

Sociální demokraté chtějí, aby je ministr obrany Alexandr Vondra informoval o nákupu čtyř dopravních letounů CASA C-295. Armáda letadla nakoupila za 132 mil. eur (kolem 3,5 mld. Kč), což je výrazně vyšší částka, než kolik zaplatily za stejné stroje jiné země. Například Portugalsko je nakoupilo za poloviční cenu.

Poslanci by si také chtěli vyslechnout stanovisko premiéra Petra Nečase (ODS) k údajně podivnému zbohatnutí někdejšího ministra dopravy Aleše Řebíčka, nynějšího většinového majitele fotbalového týmu Slavia Praha. Exministr spoluvlastnil firmu Viamont, která podle ČSSD během jeho působení ve vládě Mirka Topolánka (ODS) získala od státu miliardové zakázky.

 
 

« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press