Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

________________________17.listopad & Pussy Riot

18.11.2014 - Iniciativa Ne základnám

Překlad Pussy Riot není třeba přikládat.

17.11. 2014 se pod taktovkou Opona o.p.s. -

(MgA. Marek Vocel * 28. 12. 1975,  obchodní ředitel eventové produkční agentury MVP agency s.r.o. Vystudoval FAMU, obor produkce. Pracoval jako producent, v roce 1996 začal soukromě podnikat. Na konci 90. let minulého století začal působit v produkční agentuře MVP agency s.r.o., kde je v současnosti obchodním ředitelem. Roku 2007 spoluzaložil obecně prospěšnou společnost Opona, zde je předsedou správní rady. Je hlavním manažerem prezidentské kampaně Karla Schwarzenberga pro volby v roce 2013) -

a dalších loutek v podobě panů Jakuba Šrámka, Martina Přikryla - jedním slovem ostuda.  Bezezbytku byly zlikvidovány  jakékoliv odkazy listopadu roku 1989 a výhledů na slušnější společnost, kde by základním prvkem nebyla nenávist k jinému národu, nenávist ke všem, kdo si dovolí myslet a mít jiný názor. 

Za 7 let se iniciativě Ne základnám nestalo, že by se někdo vrhl na podium a napadl řečníka. Když nešlo narušit shomáždění touto cestou ( Jednalo se o připravenou akci dvou provokatérů za asistence policie ve spolupráci s medii, protože narušitelé s medii byli od počátku poblíž schodů vedoucích na podium. Normální je, že účastníci sledují  vystoupení řečníků před podiem a naše dosavadní zkušenosti byly, že narušitelé shomáždění, kterým ústavní zákon o svobodném projevu jiné skupiny, nebo občana nic neříká, stáli vždy na konci shromáždění. Nutno podotknout, že první řečník - napadený -  byl senátor Jan Veleba a nikde v předstihu pořadí vystoupení řečníků nebylo zveřejněno ) došlo po opakování písně Karla Kryla k vytržení přívodu od elektrocentrály a tím zlikvidování ozvučení pro svolané shromáždění.

Čemu byla snaha zábránit? 

Bože, jen aby se k uším procházejícího zfanatizovaného průvodu nedonesla slova písně Maškary, a nedej Bože, aby medii zmasakrování lidé, nezačali myslet.

Karel Kryl - Maškary.  

Ven z šedivých baráků vylezly maškary v ledovém jitru v den po soudné noci. Pět slaměných širáků pět lahví campari a nenávist v nitru co odznaky moci.

Jdou cvičení sloni a cvičení pávi pár cvičených koní a cvičené krávy. Jdou cvičení švábi a cvičené žáby jdou cvičení mroži a za nimi s noži ­ jdou cvičení lidé.

Mráz dohnal je k poklusu plameny šlehají modře a zlatě jak žíravé růže. A na půlce globusu
maškary čekají v přepestrém šatě a s bičíky z kůže.

A cvičené krysy a volavčí pera a tak jako kdysi a tak jako včera. I dnešní den znova vždy bojí se slova a s dětskými vlčky zas točí se mlčky i cvičení lidé.

A maškary kynou vstříc divnému sněmu zní do ticha hlasy jež slyšet je všude. Až soudné dny minou
že konec je všemu jen na věčné časy že masopust bude.

Jdou cvičení sloni a cvičení pávi pár cvičených koní a cvičené krávy. Jdou cvičení švábi a cvičené žáby jdou cvičení mroži a za nimi s noži ­ dál jdou cvičení lidé

za iniciativu Ne základnám

Eva Novotná, mluvčí

 


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press