Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Armádní noviny varují!

19.3.2015 - Iniciativa Ne základnám

 

A co na to občan?

 

 

-Varování,to jako, že dostanou výlet na Guantánamo

-Konečně mají alespoň z něčeho strach.,

A teď více z vlastních lidí, než z celého Ruska..

-Text končí varováním, že trestný čin sabotáže je trestný už ve stadiu přípravy.,

je to strašné kam jsme to dospěli po 25 letech

-Za Adolfa taky jezdili jak chtěli,

ale předělali nám ježdění na pravou stranu, budou zkoušet ůstupové trasy z Ruska kady vzít nejrychlej roha nebo kady povede plán Barbarosa 2. Představení takové malé okupace dodá lidem radosti.

-Takže Majdan byl legální???,

Majdan, který podpořil Kárl i Kocáb splňoval veškeré právní a legislativní normy, neporušoval žádné zákony. Byl tedy legitimní, i když se na něm střílelo, podřezávalo, podpalovalo.... Ale hodit vejce nebo rajče je útokem na demokracii?? A za to by se mělo zavírat??

-Obcané CR důrasné farování ! ! !,

nebuťte nesodpofední a nedělejte problemý...my sme ochotní obnofit trest smrti, pokud nebudete poslouchat. Chofejte se sodpofědně a dofolte projet protektorátní síly faším úsemím ! ! ! ,-)

-Co si myslíme nám ale zakázat nemůžou,

Celý ten konvoj je vizitkou arogance. Podle mého názoru žádná cizí armáda by bez souhlasu většiny občanů se neměla na českém území vyskytovat. Jedině v případě přírodních katastrof a podobně. Tohle je jen provokace. A nás to jako občany dost uráží.

Nevíte někdo, kde se dá sehnat správné mávátko? Já mám vidle !!

-Vážení čtenáři tohoto článku!,

Jaký jiný důkaz chcete pro to aby jste viděli že žijeme v protektorátním,korporátním , fašistickém státu. Vyvolávání strachu za pomoci policejního gestapa a přesvědčování že žijeme v míru ale přesto budeme souzeni jako za války je jen výpovědí zrůdnosti naší politiky!

-To pojedou přes Bohumín a po dálnici ?, julim, 19. 3. 2015 8:41:54

To bych tedy měl strach že se pod nimi sesypou mosty přes Odru a bude to chápáno jako nepřátelský akt stavitelů dálnice. Pamatuju z vojny, že když tu přišli v 68 sověti a jeli v Karlových Varech ve Dvorech přes most, tak tank i s mostem skončili v Ohři. Teď abychom měli obavu, či takto nějak obdobně tento americký konvoj neskončí v Odře u Ostravyv to pevně doufám a od včerejška chodím močit zásadně jen na ty drolící se pilíře...

- zadam o instrukci

...jak v tomto pripade rozumet pouzitemu terminu "spektakulárně projíždějící Evropou"...mam to chapat jako "okazaly",ci "budici pozornost",nebo "zvlastni"...abych se totiz nedopustil nejakeho trestneho cinu a treba to nechapal pejorativne...nejaky jurista by me za tento dysfemismus mohl naparit treba 10 let...druhy muj dotaz je,zda mohu prejit krizovatku na zelenou a po vyznacenych pruzich,potazmo zda pro kolonu plati dopravni predpisy CR...dekuji redakci.

-zadam o instrukci

A víš, kam si mají na obrněnce nalepit dálniční známku???« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press