Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Je nastartováno na Pražský majdan?

26.3.2015 - Iniciativa Ne základnám

 

 

Shrňme si fakta:

  1. Česká televize s vědomím, že orgán, který by ji měl kontrolovat je nefunkční, rozjela bezuzdnou propagandistickou kampaň, kdy zveřejňuje bez uzardění lži

  2. Je tu tzv. průjezd po zuby ozbrojené americké armády

  3. Do akce je zapojena Armáda České republiky

  4. Ve svobodné, použijeme slova pana Šafra, pluralitní parlamentní demokracii, se dala na 100% předpokládat reakce Iniciativy Ne základnám. Na to reagují agresivně proamerická, antikomunistická uskupení a argumentují pomocí lží.

    Z rozhovoru mezi policisty u Srbské ambasády, dozorující shromáždění k výročí bombardování Jugoslávie vojsky NATO, kdy výsledkem bombardování bylo pobití stovek civilistů, je údajně policie zvědavá, co se z toho na Václavském náměstí vyvine. Je to další silová složka, která vstupuje do situace zcela zbytečně vyvolané tzv. průjezdem americké armády, vymyšlené v zahraničí.

Čeho se je třeba obávat? Jakákoliv akce typu student Šmíd alias Zifčák stačí k rozpoutání nečekaných /nebo lépe čekaných a plánovaných/ následků.

Obracíme se na všechny, kteří mají v atmosféře zastrašování, antikomunismu a rusofobie, odvahu projevit svůj názor, aby se vyhnuli jakémukoliv střetu s to s kýmkoliv, neumožnili provokaci, ve které je viník znám již dopředu.Za Iniciativu Ne základnám

Eva Novotná, mluvčí


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press