Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Je to fanatická propaganda ČT k masírování koncesionářů?

5.11.2015 - Iniciativa Ne základnám

Vedení zpravodajství ČT má pravděpodobně názor, co koncesionář, to imbecil. Druhou možností je, že jakoukoliv profesionalitu pracovníků zpravodajství překryla fanatická proamerická orientace. V této souvislosti není od věci požadovat majetková přiznání od pracovníků ČT, neboť jsou placeni občany, koncesionáři. 

Pro čtenáře k důvěryhodnosti Bíleho domu - USA  připomínáme:

Napadení Iráku bez mandátu OSN s následkem staticíce povražděných bylo uskutečněno na podkladu - mají zbraně hromadného ničení, které nás ohrožují. Nikdy se takovéto zbraně nenašly. Kdou jsou ti, co neviné povražděné lidi nevnímají jako zločin proti lidskosi, přičemž  mají plnou pusu voláním po lidskosti.  

Iniciativa Ne základnám
Václav Novotný 

Americká teroristická zpráva. "Islámský stát" ještě neví, že uložil do ruského letadla bombu, ale CIA už ví, že to tak bylo  

Ivan David
4. 11. 2015

Právě sleduji ČT24 a Washingtonský zpravodaj Řezníček tvrdí, že Spojené státy mají informaci, podle níž ruské letedlo spadlo kvůli pumě v zavazadlovém prostoru, kterou tam umístil "islámský stát", Informace mají od natolik tajných služeb, že od nich mohou pocházet jakékoli zprávy, jaké jsou právě potřeba. 

Dokonce i pan redaktor Kubal se diví, proč se k bombě nehlásí "islámský stát", když před tím tvrdil, že letadlo sestřelil raketou. Podle Karase o tom ruské zdroje neinformovaly. To je jistě divné, když je nelze nijak potvrdit.

Je to prosté. Zpráva má zesílit účinek teroristického činu (pokud k němu došlo), nebo je sama teroristickým činem, protože má zastrašit ruské občany. Tato zpráva je v každém případě teroristickým činem, protože má zastrašit. Má poškodit i Egypt, který spolupracuje s Ruskem. Proto Karas říká, že to je pro Moskvu nepříjemná zpráva. "Rusové se bojí teroristickému útoku." Karas říká, že Rusy by měla Americká zpráva měla zajímat. Jsme blbí my, nebo nás za blbé pokládá Karas? Rusové jsou na místě a zkoumají trosky. Američané (CIA) mají zásadní zprávu o jejímž původu nemáme nic vědět. Karas říká: "Rusové se bojí." Kubal říká: "Zásadní informace!"

Zprávu o teroristickém útoku dodali Američané. Zprávu, která je teroristickým činem.


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press