Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Když si elita myslí, že ostatní jsou hloupí

9.11.2016 - ini

Každý divák, který se malinko zajímá o to, co se děje ve světě, byl svědkem, jak volila ČT amerického prezidenta. Stačí si probrat zpravodajství za poslední měsíc, všimnout si pozvaných hostů a jejich vyjádření a pokud platí, že 1+1=2, bylo jasné, jakou propagandu za naše peníze zpravodajství ČT dělá. 

Byly okamžiky, kdy to vypadalo, že jsme 51 stát Spojených států amerických a výsledek amerických prezidentských voleb se rozhoduje na Kavčích horách. Ghetto zpravodajství ČT potvrdilo, že objektivní, nezávislé zpravodajství dělat nehodlá, samo sebe pasovalo na nejdražší nevolenou politickou stranou  (elitu) s militantně válečným zaměřením. 

S rozhodnutím amerického lidu se moderátoři a redaktoři zpravodajství ČT nejsou schopni vyrovnat. Z jejich strany je skloňován strach, že se elity v Evropě, v České republice nebudou moc opírat o silovou složku - NATO.

Modorátor ČT divákům sděluje - efekt strachu (asi z voleb myslících lidí), podle vzoru současných amerických voleb, mohou následovat další stáy, zaznívá - demokracie nefunguje.

Pluralitu zpravodajství ČT dokládá pozváním jednoho levicového politika a skromě mlčí, že se jedná o poměr 1:30.

V České republice máme šanci začít příkopy, vykopané Českou televizí pomocí nenávisti, zasypávat pomocí požadavku na mír a odzbrojování.

 


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press