Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

ODĚSA, stále varováním pro budoucnost

29.4.2018 - Iniciativa Ne základnám
Ve středu 2. května si od 17:00 hodin na Václavském náměstí připomeneme pietní akcí, že před 4 roky bylo děsivým způsobem upáleno 54 obyvatel Oděsy. Připomeneme si, že je možné v Evropě beztrestně zabíjet nevinné lidi.

Kdy politická reprezentace EU a USA, která zločinecké vraždící skupině pomohla k moci, vraždy odsoudila a žádala jejich potrestání, potrestání neofašistických skupin stojících nejen za touto bestiální vraždou?

Co to znamená pro nás, občany EU?

Má náš život v očích USA a některých představitelů EU de facto stejnou cenu, jako život těch nevinných lidí, kteří byli upáleni v Oděse?

Připomínejme naší politické reprezentaci nebezpečnost dvojího metru při posuzování vražd, protože po mlčení k německému nacismu začala Druhá světová válka. Je varující mlčení, neodsouzení války provedné USA s všehoschopných ochotných proti iráckým občanům, jejich vraždění, a to na základě nepravdivého obvinění o existenci zbraních hromadného ničení.

Zatím máme jen studenou válku proti Rusku a studené mlčení zkorumpovaných politických elit USA a EU, včetně presstitutů v korporátních médiích.

« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press