Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Kde bylo NATO v roce 1991, kde je dnes. Kdo koho ohrožuje?

9.3.2019 - Iniciativa NE základnám ČR

Lidé, kteří myslí a nenechají se zmanipulovat, oklamat propagandou, odmítnou NATO, jako prostředek totlitní nadvlády.

Je zapotřebí připomenout, že největší oběti k ukončení 2. světové války přinesl tehdejší Svaz sovětský svaz socialistických republik. Pro některé občany naší republiky, vyslovit, potvrdit tento historický fakt je nepřekonatelné a v řadě případů, takto morálně postižený člověk prohlásí, že v roce 1945 se jednalo ze strany SSSR o okupaci Evropy.

Jaké morální hodnoty má kolektiv pracovníků, redaktorů a moderátorů v ČT24, kteří v reportáži prohlásí, že 2. světovou válku zahájil Svaz sovětský socialistických republik. Timto tvrzením zpravodajství ČT24 zasáhlo podle jejich vlastní zprávy milion diváků a nejednou se s tímto tvrzením zejména u mladých lidí setkáváme.

Z původních vzdálenosti rozmístěných vojsk NATO v Evropě od Moskvy (2400 km v roce 1991), se dnes NATO přiblížilo k Moskvě na 480 km. Přes tato nezvratná fakta americká administrativa spolu s poslušným státy v Evropě k obhájení své ,,obranné“ struktury NATO tvrdí, Rusko nás ohrožuje. Legálně na svých hranicích, na svém území Rusko provádí kroky, které mají čelit rozmisťování vojsk jiných států na cizích územích pod hlavičkou paktu NATO u hranic Ruska.

Nebezpečný morální úpadek nejednoho politika v ČR je, že nepožaduje, aby zločiny, 2500 mrtvých dětí, žen, mužů – civilistů, kteří byli bombardováním 24.3.1999 ,,obranným“ uskupením NATO pozabíjeni. NATO jednalo v rozporu s mezinárodním právem. Následovali další tisíce mrtvých v Libyi, statisíce mrtvých v Iráku, kdy válka byla zahájema pod smyšlenkou o zbraních hromadného ničení.

Přesto se najde dost lidí, kteří tyto zločiny nevnímají, nezpochybnitelná fakta odmítají. Nemá smysl upozorňovat na článek 1 Severoatlantické smlouvy (NATO), který nerespektují naši zákonodárci, vláda a ohánějí se závazky, které jim smlouva neukládá.

Jednou pro vždy odmítněme jejich prohlášení, že Česká republika, občané, plní své závazky, že Česká republika - občané jsou odpověni za zabíjení v ,,obranných“ akcích NATO. Jsou to oni (politici a vláda), kteří podepisují závazky a přebírají rozhodnutí podílet se na zabíjení a měli by být následně souzeni tak, jako byli souzeni ti, kteří stáli za vedení 2. světové války. Rozumný politik zvedne ruku k odstoupení od Severoatlantické smlouvy.


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press