Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Německý nacistický teror za Protektorátu.

13.3.2019 - Iniciativa NE základnám ČR
Tak jako u obětí nadnárodního uskupení NATO se pokud možno v dnešní zvláštní době nemluví o obětech Protektorátu Čechy a Morava. V porovnání s jinými historickými událostmi  se to moc nerozvádí, po upoutávkách na to ČT24 stačí jeden den (15.3.), vynechává se, pokud to není do očí bijící, spojení - německý nacismus.

Ten zanikl v květnu 1945, vyžádal si u nás přes sto tisíc obětí. Na počátku Protektorátu německé gestapo  pozatýkalo činitele sociálních demokratů a komunistů, či německé emigranty.

Popravováni byli lidé za protinacistický odboj, také například za přechovávání protistátních letáků či za obchodování s potravinami mimo přídělový systém.

Mezi prvními popravenými podle směrnice o "zvláštním zacházení" (smrt bez soudního řízení) byli v listopadu 1939 popraveni studentští funkcionáři po pohřbu Jana Opletala.

Zlehčování, manipulace s historickými událostmi německého nacismu, Protektorátu Čechy a Morava ze strany mainstreamových medií, některých politických stran, nese výsledek. Německý nacistický hákový kříž.
Pokud společnost neřekne STOP, stane se po 80 letech součástí dnešního života v nastolené  třicetileté svobodě.
Jak je to možné?. 

« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press