Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

17. listopad 2021 Klárov, projev Karel Janko

24.11.2021 - Iniciativa NE základnám ČR, z.s.

Začaly projevy, které byly pronášeny na shomáždění svolaného na Klárov při svitu lamiónů pod názvem Posviťme si na to! V tu chvíli začaly ječet, asi v celé Praze, sirény, jejichž zvukový výkon byl na maximu a z reproduktorů určených k jinému účelu, zaznívala zvukově zkreslená píseň na oslavu 17. listopadu.

Tímo jednáním bylo vládnoucí koalicí podtrženo to, co zaznělo a bylo zveřejněno před 10 lety na demnonstraci, která se s vystavenou rakví  konala 17.listopadu 2011 na Staroměstském náměstí.

Projevy pronesené po ukončení řevu sirén dne 17. listopadu 2021 na Klárově jsou výzvou k záchraně našich životů, naší budoucnosti -

Teď, nebo nikdy.

Je to citace z projevu Hany Tonzarové při připomenutí popravy 27. obhájců české státnosti ze dne 21.6.2021.

 

iluze o demokracii.jpg

Karel Jaknko: Projev na Klárově 17.11.2021.

Vážení přátelé. Zdravím a vítám všechny přítomné.

Dnes 17. listopadu si připomínáme historické události, na které se v současné době pod tlakem falešné proněmecké a prounijní propagandy i všech těch kovidových problémů zapomíná. Je to Mezinárodní den studentstva věnovaný památce devíti českým studentským vůdcům, zastřeleným v roce 1939 po protiněmecké okupaci.

My nezapomínáme. Čest jejich památce!

Připomínáme si i 32 let od sametového převratu, iniciovaného a placeného zahraničními rozvědkami. Jak je o mě známo, jsem národní socialista a my národní socialisté máme vlastenectví nejen v ústech, ale i v srdcích. Prokazuje to i naše historie od roku 1897. Odsuzujeme německý nacizmus, sovětskou bratrskou pomoc v roce ´68, i trvalou snahu NATO a USA o umístění vojenské základny u nás.

Ty jejich sklady již tady neformálně ale jsou.

Je nám cizí expanzivnost, ale to naše – české, budeme bránit. Proto tady dnes stojím na obranu našich národních (politických i ekonomických) zájmů ! plánovitě u nás likvidovaných všemi možnými způsoby.

Tématem dnešní vzpomínkové demonstrace je i rekapitulace uplynulých tří desetiletí.

Po těch dvaatřiceti letech můžeme společně suše, ale se zlostí konstatovat, že :

- máme rozkulačenou republiku včetně zlata i přírodního bohatství, kde jsou ty podniky za 2 biliony korun ? zbylých po malé i velké privatizaci !

- naše hospodářství je ovládané a drancované ze 3/4 zahraničními monopoly

- ročně se vyváží nezdaněných cca 400 mld. Kč!

- je vyprázdněný důchodový systém,

- máme plánovitě zdecimovanou armádu státu, neschopnou uzavřít hranice k ochraně svých občanů, zatím co tajtrdlíkují ve světě za cizí zájmy,

- máme parlament plný vlastizádců, legálně korumpovaných penězi a stávajícím volebním systémem.

- máme i vládu, která pod diktátem kovidu a Big farmy nemá daleko k teroristické organizaci a dělá z lidí stádo ovcí,

- máme tu i energetickou krizi jako důsledek zločinného a účelového rozhodnutí

Bruselu o parcelaci energetiky.

- na vlastní kůži nyní zažíváme historické pocity našich občanů vždy z doby, když byly vyměněny svobody za slepou poslušnost a držhubné. Není to důsledek současného světového fenoménu- t. j. antagonistického rozdělení celé společnosti?

- je nezbytné sdělit vám i informaci o eskalujícím vojenskopolitickém krizovém vývoji na Ukrajině, na Polsko-Běloruské hranici i v Černém moři, který může kdykoliv přerůst ve vážný konflikt.

Hrát si na demokracii, lidská práva, multi-kulti společnost, a přitom ohrožovat a omezovat život a lidská práva vlastních obyvatel bezbřehou podporou zájmů nadnárodního kapitálu je cestou do pekel. K tomu významně přispívají svojí propagandou masmédia včetně jejich cenzury tak zvaně nežádoucích informací.!

Po těch dvaatřicetiletých zkušenostech je třeba říci jakékoliv naší vládě: už máme dost vás i vaší servilní bruselské politiky.

 

Vyzývám proto k vystoupení z té prohnilé Evropské unie, která je militantním ochráncem pochybného systému!, která nemá vyřešené základní principy fungování tohoto společenství!, ale strká svůj rypák do čeho nemá. Situace je tak vážná, že by v ulicích našich měst i měst celé Evropy měli stát sta tisíce demonstrantů a řvát zlostí !

Vyzývám ke sjednocení všech vlasteneckých sil České republiky i Evropy.

Vyzývám vedení České televize a Českého rozhlasu k zajištění objektivity zpráv.

Páni ředitelé, jste placeni z našich koncesionářských poplatků a tudíž odpovědni nám, českým divákům a ne bruselskému mainstreemu se kterým jste podepsali akt poslušnosti.

Postavme nový Vyšegrád- od Baltu až po Jadran - jako protiváhu a alternativu k té profláklé a zkorumpované bruselské fašistické pakáži. Poláci i Maďaři jsou nám příkladem.

Ať opět žije svobodná Česká republika!

Provolejme prosím nyní společně 3x My chceme CZexit !

Ing. Karel Janko

Karel.jpg

 « zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press