Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Kdo jí k tomu dal mandát! Koho na základě složeného slibu zastupuje - jen voliče ODS?

25.5.2022 - iniciativa NE základnám ČR, z.s.
NEPŘÍTEL POČKÁ
Americký ministr obrany vykecal to, co česká ministryně sebeobrany tajila. Vykecal, že Ukrajině dodáváme mimo jiné zbraně tanky, vrtulníky a raketové systémy. Ministryně Černochová se jen zmínila o jakési své tankové kabelce, do níž se jí toho ještě hodně vejde. Čeho? Bojím se i jen naznačovat.
Americký ministr obrany ví, že žádné tajemství se v Česku stejně neudrží. Že už v Československé lidové armádě nesměl vojín napsat děvčeti, kolik je v kasárnách vojáků, i když si to uměl spočítat i pekař dodávající útvaru rohlíky a chleba. Spočítat tanky dopravované vlakem na východ umí i vesnická tetka čekající na kole u přejezdu na zvednutí závor. Tank ani pod plachtou nevypadá jako traktor.
Odhaduji, že Černochové se pomalu ale jistě daří Armádu České republiky odzbrojit. Naši spojenci z NATO nám sice slibují, že nám tanky, vrtulníky a další těžkou techniku prodají, ale časově to vypadá tak, že budeme schopni chvíli bránit Karlův most až někdy kolem roku 2030. Nevadí! Do té doby se stejně ruská armáda nevzpamatuje ze zničující porážky, kterou jí ukrajinští vojáci způsobí zastaralou technikou z Česka, a o jiném nepříteli Fialova vláda neuvažuje. Ale kdyby se přece jen ve vesmírném prostoru našel agresor, který ještě neví, že Česko lze bez výstřelu dobýt penězi nebo pětikoalicí trpaslíků, než k nám doletí, bude už vše dobito
do fialova.
 
Obrátíme se na státní zastupitelstva, policii s žádostí, kolik žalob, trestních oznámení byla na ministrini ,,obrany" byla podána. 
Je na čase se vzepřít krokům, které jsou prováděny jménem České republiky.
 
Nemá mandát všech občanů, ministině ,, obrany" jedná pouze svým jménem, ve svém zájmu, a ne v zájmu všech občanů.

« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press