Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

Společně za mír a svobodu

30.4.2023 - Iniciativa NE základnám ČR, z.s.

Demonstrace 6. května 2023

6. května 2023 se na Václavském náměstí uskuteční další demonstrace v rámci Plánu Česká republika na 1. místě! Nenásilná revoluce a Národní obrození pokračuje. Demonstrace je vedena nenásilnou cestou.

Demonstrace je svolávána v souladu se zákony České republiky a v souladu se zákony České republiky také bude umožněno všem řečníkům, aby svobodně vyjádřili své politické názory, a to včetně poděkování osvoboditelům od nacismu a druhé světové války. 

Demonstrace je také svobodná pro demonstranty. Každý demonstrant může přinést transparent či vlajku, kterými může svobodně vyjádřit jakékoliv své politické názory bez ohledu na hranice. Pořadatelé budou tuto svobodu demonstrantů plně akceptovat. Svoboda projevu, šíření informací a politického názoru je chráně nejvyšším zákonným prostředkem, tedy nejen Listinou základních práv a svobod, která je nedílnou součástí našeho ústavního pořádku, ale také mezinárodními dohodami. 

Před demonstrací, tedy již od 10:00 hodin proběhne na Václavském náměstí představení opozičních vlasteneckých projektů, stran a hnutí, spolků a především jejich programů, systémů a možností jak dosáhnout lepší budoucnosti pro Českou republiku. Václavské náměstí je 6. května OTEVŘENO VŠEM, kdo mají Českou republiku na 1. místě! Všichni zástupci spolků, aktivisté, vlastenci, přijďte lidem a novinářům říct své plány pro budoucnost České republiky.

 


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press