Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

VINA MEDIÍ

20.5.2023 - Iniciativa NE základnám ČR, z.s.
Přesně,
jak píše Eva Hrindová - zlo přichází z médií respektive z prorežimních propagandistických médií, abych byla přesná!
 "Čím dál tím víc jsem přesvědčená, že zdrojem všeho zla je jedno velké lhaní v médiích.
 To je příčinou toho, že máme špatné politiky, že mají lidi vymyté mozky.
 
To, že mohou politici klidně krást a lhát, je jen proto, že to kryjí média. I politici se tomu přizpůsobili a místo práce na spravování veřejných věcí, organizují reklamní kampaně.
Kvůli zaprodaným médiím a hloupým novinářům bez jakýchkoliv profesních a etických pravidel, tu mohou rejdit zločinci, globální kapitál si může dělat co chce a nemusí se bát, že by se lidi bránili.
Všimněte si, větší spravedlnost je tam, kde se podařilo zlomit moc médií. Ne politiky, ale tupé a zaprodané novináře máme házet do Vltavy!
Vždyť je to absurdní, ještě před pár lety byla Ukrajina na černém listu. Vědělo se o korupci, o nacistických zvěrstvech z 2. světové války, vědělo se, že odporný nacionalismu tam přetrvává a posiluje. Dnes, kdy se ty známe a špatné procesy jen posílily, je Ukrajina svatou krávou, která se nesmí za žádných okolností kritizovat.
 
Média nám ukazují jen to, co nenarušuje nový pohled na Ukrajinu. Fakt se divím, že novináři se sami ze sebe nepozvrací..."
 
A já za sebe dodávám - Jeden vedle druhého - arogantní pyšné bezcharakterní nemorální zrůdy, které si hrají na věrozvěsty jediných čistých pravd, které NIKDO nesmí kritizovat. Tito novináři si vytvořili kartel "pravdy a lásky" alias novodobé totalitní zločinné monstrum arogance, pýchy a nemorálnosti. Zajistili si, že jenom oni budou na výslunní, jenom oni budou velkoryse za své služby honorovaní, jenom oni budou určovat veřejné mínění.
 
POCIT moci jim stoupl do hlavy a uhnízdil se tam, jako cosi velmi příjemného, bez čehož již nedokáží žít. Je to návykové, je to jak droga a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby tito novináři byli drogově silně závislí. A naivní lidičkové jim věří - PŘECE by nám až tolik nelhali, si myslí!
Zajímavé, jak málo lidí je schopno pochopit tyto probíhající mafiánské procesy na vysoké úrovní řízení. Lidé stále věří, že něco takového není možné, protože oni sami by ničeho takového nebyli schopni a tím pádem doufají, že ostatní také ne!
 
OMYL. Kdysi jsem četla zajímavou psychologickou úvahu, že tyto zločinné procesy velmi dobře chápou jen lidé, kteří by jich byli také schopni, ale nerealizují nic takového, protože mají svědomí a morální pojetí hodnot jim to nedovolí.
Novináři bez morálního kreditu.

« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press