Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

21.8.2007 Brno: Pochod za referendum

7.8.2007

V úterý 21. srpna 2007, při příležitosti vzpomínky na okupaci Československa roku 1968, pořádá brněnská skupina občanské iniciativy Ne základnám PROTESTNÍ POCHOD z nám. Svobody na nám. Míru.

Shromáždění bude zahájeno v 16 hodin na nám. Svobody. Průvodem se přesuneme na Nové sady k pomníku tří odbojů. Pochod bude zakončen na nám. Míru kolem 18 h.

... Kdy nastane čas nelživých snů a myšlenek přirozených jak láska? Jsou to jen zahryzlé sny? Kdy škvíry dějin se široce rozevřou? Kdy do nich vstoupí svoboda ne jako vojsko, nýbrž jak širý vzduch, jak písečná bouře, jak průzračná voda? ...
(památník tří odbojů, Nové Sady)
 
Česká vláda prosazuje výstavbu americké základny bez ohledu na názor nás, občanů. A jsme to jedině my, kdo se může proti této aroganci bránit. Jedině my všichni můžeme zabránit výstavbě základny, pokud se spojíme a dáme politikům jasně najevo, že chceme sami demokraticky rozhodnout. Přejete si podporovat nebezpečnou zahraniční politiku Spojených států, zbojení a války? Mít opět cizí vojska na našem území? Nebo si přejete rozvíjet svobodu a nezávislost, za které jsme tolik bojovali?
 
Máte svůj názor?
Buďte vidět, buďte slyšet!
 
Na viděnou v úterý 21. srpna na Svoboďáku!
 
Ne základnám Brno

Leták A4

31 kB, PDF, 7.8.2007

Leták A6 (pro tisk 4 x na A4)

93 kB, PDF, 7.8.2007
« zpět

Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press