Centrum raketového systému jde ve stejné logice jako radar - jeho mezinárodně politické zdůvodnění kulhá...


Proč být proti raketovému centru »
Pomozte iniciativě - účet 2720320001/5500

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

2.4.2008

Vážení přátelé odpůrci radaru,

následující měsíce budou v naší činnosti rozhodující v tom smyslu, zda dokážeme viditelně ukázat poslancům, že naše odhodlání a vůle v odmítnutí radaru se nezměnila. Jsou to právě poslankyně a poslanci, kteří drží v ruce rozhodnutí, zda bude naše území nástrojem mocenských záměrů či nikoliv, zda tu radar bude, či nebude stát. Zde již nevystačíme jen s prostým odmítnutím, musíme být u toho vidět a to co nejdéle. Žádáme vás o zapojení se do protestu, který se bude konat formou celodenních chůzí před Poslaneckou sněmovnou v Praze

ve dnech 7. - 11.4. 2008 od 8.00 do 20.00 hodin

pod názvem

Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

[ fotografie | video ]

Jedinou formou, jak lze u Poslanecké sněmovny sdělit své stanovisko a neporušit zákon, který neumožňuje shromáždění občanů u zákonodárných objektů, je nepřetržitě chodit a sdělení našeho názoru poslanci mít na sobě. Je to zároveň jediné místo, kudy musí poslanci projít a názor občanů tak nemohou přehlédnout. Pojďte s námi poslankyním a poslancům sdělit:

Nemáte mandát voličů k vpuštění cizích vojáků a vybudování cizí vojenské základny na našem území, nikdo vám ho nedal, ani jste o něj před volbami nežádali, přesto, že jste o záměru věděli.

My občané, vaši voliči, nesouhlasíme, abyste podpořili záměr vlády, která rozhoduje proti vůli voličů, žádáme vás, odmítněte svým hlasem mocenský a nebezpečný záměr vlády. Využijte prosím svého mandátu kontrolovat a odmítat návrhy, které jdou proti většině občanů. Přijměte prosím tento demokratický princip.

Sdělení tohoto stanoviska považujeme za nesmírně důležité a rozhodující. Nepromarněme tuto šanci.

Teď je již jen na Vás, v který den, hodinu přijdete, jak dlouho se u Poslanecké sněmovny rozhodnete chodit. Do harmonogramu, který takovýto způsob protestu vyžaduje se můžete přihlásit přes email, telefonicky, v průběhu, na organizačním centru, které bude na rohu Mostecké ulice a Malostranského náměstí. Zde také obdržíte pikety se sdělením pro poslance, nepřehlédnutelný balonek s logem Ne základnám. K dispozici budou i dopisy poslancům.

Najděte odhodlání, sílu k protestu a zapojte se.

 

Kontakt:

Václav Novotný
email: vasek.novotny@gmail.com
telefon: 603 426 704

 


« zpět
Chcete být informováni
o aktivitách iniciativy
NE základnám?

Doporučujeme:
Neza facebook Neza youtube Neza flickr Neza twitter Neza wiki Britské listy Czech Free Press